MOGLI SMO DA POBEDIMO Milojević posle kiksa protiv TSC-a: Nemamo igrača u formi, radićemo na tome
FK Crvena zvezda

Remizirali su fudbaleri Crvene zvezde u okviru 10. kola Superlige Srbije, a rezultat u meču sa TSC-om bio je 1:1.

- Odnos u drugom poluvremenu i borbenost je nešto na šta moramo da se navikavamo da krećemo s tim od prvog minuta, pogotovo kada utakmica ne ide nama na ruku i kada jurimo rezultat. Fokus u zadnjoj trećini je takav da imamo mnogo situacija, ali nemamo igrača koji je u formi i koji može da iz nje postigne gol. Radićemo na treningu da to ispravimo, nema drugog leka - počeo je Milojević.

Iako je statistika u potpunosti bila na strani Crvene zvezde, lopta nije htela i drugi put u mrežu.

- Sreću treba zaslužiti, a odnos treba da krene od svih nas i da od prvog do zadnjeg minuta bude isti. Ako odnos nije takav i ako probamo da prevarimo fudbal, to se uvek vrati. Ipak, hvala navijačima na podršci. Žao mi je i njih i momaka, i stvarno je gorak ukus da nismo pobedili utakmicu koju smo mogli da rešimo. Predstoji nam meč sa Monakom u četvrtak i idemo utakmicu po utakmicu. Gledamo ka napred i ka novim pobedama - zaključio je Milojević.