STANKOVIĆ NEUTEŠAN POSLE PORAZA Ogromna žal, ovaj momenat je neopisiv
Vladimir Marković

Zvezda je primila autogoil u 90. minutu i tako sa ukupnih 5:4 izraelski tim ide dalje u grupnu fazu.

-Ogromna žal, ovaj momenat je neopisiv. Velika žal i bol je velika. Do gola u poslednjem minutu prvog poluvremena, sve je bilo okej. Sada je teško analizirati, odigrali smo utakmicu koju smo zamislili. Dosta oduzetih duela, lopti, napada, odbranjen penal... Moramo da rešimo te izgubljene lopte. Autogol u poslednjem minutu, to je neopisivo. Ne znam šta bih rekao, jer trenutno su pomešane emocije i ostaneš bez reči u ovom momentu - rekao je trener Zvezde posle meča za RTS.

MUK NA "MARAKANI" Pavkov autogolom raspršio Zvezdine snove o Ligi šampiona (VIDEO)

Na pitanje o Ligi Evrope Stanković poručuje:

-Mi smo klub koji uvek teži ka boljem, baš sam bio srećan, ne pamtim ovakvu atmosferu. Fudbal je nepredvidiv, detalji odlučuju utakmice. Ne znam da li ide bolja ekipa, verovatno konkretnija, koja je uspela da izdrži prtisak i da se vrati. Idemo u Ligu Evrope i igraćemo naše prvenstvo koje vodi u Ligu šampiona. Idemo dalje - rekao je Stanković.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.