SPORNI PENAL I OFSAJD Da li je Zvezda oštećena protiv Rendžersa? (FOTO)
Alo/M.M.

Neverovatnih uvodnih 15 minuta na "Ajbroksu", na meču Rendžersa i Crvene Zvezde.Trenutno je na poluvremenu 2:0 za Rendžers.

Ali u uvodnom delu prvog poluvremena videli smo dva gola domaćih, dva poništena gola gostiju i na vrhuncu neverovatnog niza promašen penal Kataija!

Ovome treba dodati i vrlo spornu situaciju koja se dogodila neposredno pre drugog gola "Policajaca" koji je dao Morelos.

Diskutabilan je položaj Kolumbijca prilikom centaršuta, bio je očito u ofsajdu, ali to sudija nije primetio, a u nastavku, pošto je akcija potekla, uspeo je da iz gužve kroz šumu nogu pogodi mrežu Milana Borjana.

Takođe, sporna je i odluka sudije koji je nakon intervencije iz VAR sobe odlučio da pogleda spornu situaciju i ipak dosudio penal za Rendžers koji su domaći realizovali za početno vođstvo.

Pogledajte i sami poziciju Morleosa u momentu kada je lopta upuena u kazneni prostor.