REMI ZVEZDE Prvenac Ohija, kako je samo majstorski postigao gol (VIDEO)
FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su protiv slovenačkog Maribora 1:1 (1:1) u prvoj utakmici na pripremama u Antaliji.

Crvena zvezda – Maribor 1:1 (1:1)

Stadion: „Kalista“ Sportski centar, Antalija. Strelci: Ohi u 27. minutu za Crvenu zvezdu, a Mudrinski u 19. minutu za Maribor. Žuti karton: Krstičić (Crvena zvezda).

CRVENA ZVEZDA: Popović (od 46. Gordić), Gajić (od 63. Bakajoko), Eraković (od 63. Đurić), Pankov (od 63. Sanogo), Gobeljić (od 63. Radulović), Stanić (od 46. Srnić), Krstičić (od 63. Stanković), Falko (od 46. Živković), Ivanić (od 63. N. Mituljikić), Katai (od 63. Ibrahim), Ohi (od 46. Pavkov).

MARIBOR: Jug, Alvir, Šturm (od 68. Repas), Sikošek, Antolin, Votson, Milec, Makumbu, Mitrović, Mudrinski (od 68. Sirk), Žugelj

Maribor je poveo golom nekadašnjeg napadača crveno-belih Ognjena Mudrinskog u 18. minutu, a izjednačio je Norvežanin Ohi u 27. minutu, što je njegov prvenac u novom dresu.

Zvezdin naredni rival, za tri dana, biće LASK.