"ZBOG TOGA SE OSILI I BUDE GRUB PREMA MENI" Aneli raskrinkala Luku i oštro ga napala, niko nije znao da se napolju odvija haos!
Aneli Ahmić i Luka Vujović gostovali su u emisiji "Narod pita". Njih dvoje su prethodnih dana boravili zajedno u Sarajevu, a Luka je čak upoznao Anelinu ćerku Noru.
Kako smo mogli videti na društvenim mrežama, prethodnih dana su uživali, a Luka je čak odlučio da baci stvari iz Aneline prošlosti, tačnije uspomene koje je imala sa Markom Janjuševićem Janjušem.
Instagram
Delovalo je kao da kod njih cvetaju ruže, ali po svemu sudeći nije tako.
Naime, Pink je došao u posed glasovnih poruka koje je Aneli slala fan grupama nje i Luke, u kojima se čuje da ona govori kako Luka nije bio uz nju u najgorim momentima.
- Vidite kako on puni glavu time da on ništa nije kriv, a niko ne govori da sam ja u pravu, nego on dobija podršku u najgorim momentima. I zbog toga se osili i bude grub prema meni – rekla je Aneli dok je plakala.
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
Nakon toga, Aneli se obratila svim fan grupama:
- Ljudi moji dragi, ko će me podržavati, ko neće, odlučite sami. Meni se ovde radilo o mom detetu i o nekim privatnim stvarima o kojima ne želim da pričam. Sada ću izaći iz svih grupa i ne treba niko da me podržava, jer vidim da svi mnogo podržavate njega. Slobodno prebacite nazive profila u Luku, meni više niko ne treba – govorila je uplakana Aneli.
Alo/Pink
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)