Luna Đogani
Foto: Printscreen/Instagram

Pobednica druge sezone Zadruge, jutjuberka Luna Đogani, objavila je na društvenim mrežama simpatične kadrove sa svojim ćerkama.

Luna je sa naslednicama Mijom i Lanom uživala na plaži u kupaćim kostimima, a njihove zajedničke trenutke prikazala je na Instagramu.

Nosile su uparene kupaće kostime, pa je roze boje bilo na sve strane.

– Moje mačkice i ja smo se "mečovale" – napisala je Luna u opisu fotografija sa letovanja.

"Svoj deci ovog sveta bih volela da pomognem"

Luna Đogani je, podsetimo, gostujući u jednoj emisiji govorila o porodici, a tom prilikom dotakla se i teme usvajanja dece.

– Moja prva ćerka je odlično prihvatila svoju sestru. Iako je još mala, prilično je posesivna i voli pažnju, ali ju je zaista lepo prihvatila, stalno je sa njom, čak je i hrani, peva joj... Dobro je što se Lana ne žali. Zaista sam srećna što ima tako lep odnos prema njoj – rekla je Luna tada.

Luna Đogani

Instagram

 

Nakon toga, odgovorila je i na pitanje da li bi u budućnosti usvojila dete:

– Kada bih mogla i imala uslove, možda bih usvojila dete. Volela bih da pomognem svoj deci ovog sveta. Takođe, udomila bih i sve životinje. Kada bih imala veliku kuću, udomila bih sve – ispričala je ona.

Nešto kasnije, u emisiji "Premijera – Vikend specijal", otkrila je da je ta želja i dalje prisutna:

– Naravno, kada bih imala uslove i u dogovoru sa suprugom, volela bih da nekome pomognem i pružim život kakav zaslužuje – poručila je Đoganijeva.

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Tagovi

Komentari (0)

Loading