hafa karić
Foto: Alo/Alo

Porodica Karić ostala je bez voljene Hafe Karić, a danas su kako običaji to nalažu izašli na groblje gde se održava opelo.

Danas se porodica okupila na Novom groblju kako bi odali pomen. Pored neutešnih članova familije, došli su i prijatelji, kako bi obeležili 40 dana od odlaska Hafe Karić.

Prvi je stigao udovac Dragomir, a za njim prijateljice i rodbina preminule. Sinovi Jugoslav Karić i Simon de Karić doneli su velike bukete belih kala.

 

 

Ćerka Danijela Karić i njen suprug Ivan Mileusnić, kao i Danijelini sin i ćerka iz prvog braka stigli su zajedno, svi u crnom. Pozdravili su se sa ostatkom porodice i prijateljima, a zatim su zapalili sveću.

Ubrzo je pristigao i Bogoljub Karić sa suprugom Milankom.

Hafa je bila supruga Bogoljubovog brata Dragomira

Hafa Karić preminula je 9. marta, a javnost je o gubitku u porodici obavestila njena ćerka Danijela.

 

 

Hafa je bila supruga Bogoljubovog brata Dragomira. Dugo se borila sa opakom bolesti, a njena porodica je sve vreme bila uz nju i pružala joj podršku u bitki koju je vodila.

Alo/Kurir

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading