HITNO OBRAĆANJE DIREKTORA FBI Pronađen ključni dokaz u slučaju ubistva Čarlija Kirka
Direktor FBI, Keš Patel, izjavio je da su istražitelji pronašli otiske koji povezuju osumnjičenog za ubistvo Čarlija Kirka, Tajlera Robinsona, sa mestom prošlonedeljnog pucanja, piše Foks njuz.
Patel je u ponedeljak ujutru, gostujući u emisiji "Fox & Friends", rekao da je DNK osumnjičenog pronađen na šrafcigeru, kao i na peškiru u koji je bila umotana puška za koju se veruje da je korišćena u pucnjavi.
- Mogu danas da potvrdim da su DNK uzorci sa peškira u kojem je bilo umotano oružje i otisci sa šrafcigera pozitivno identifikovani i da pripadaju osumnjičenom koji je u pritvoru - rekao je Patel.
Robinson pod posebnim nadzorom
Robinson se trenutno nalazi pod "posebnim nadzorom" u pritvoru u Juti. Policija navodi da tokom ispitivanja ne sarađuje sa istražiteljima.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)