PARTIZAN OSIGURAO JESENJU TITULU! Crno-beli dominatno savladali Metalac!
AP/Darko Vojinović

Bio je ovo fantastičan performans crno-belih, oni su tokom celog meča vršili apsolutnu dominaciju.

Od samog starta Partizan je krenuo ofanzivno što se isplatilo već u trećem minutu kada je Kvinsi Menig postigao gol posle sjajno proigravanja Strahinje Milovanovića.

Nastavio je Menig da preti, ali u 18. minutu spretan je bio golman Metalca Savić.

U 25. minutu Partizan je povećao prednost kada je na fantastićan način mrežu Metalca zatresao Aleksandar Šćekić.

Nije Partizan spustio nivo igre ni posle drugog pogotka, sevale su šanse ispred gola ekipe iz Gornjeg Milanovca.

Treći gol crno-beli su postigli u 37. minutu kada je Kvinsi Menig ponovo bio precizan.

U drugom poluvremenu Partizan je nastavio sa dominaciju, ali ipak nije bilo realizacije.

Imao je dobro šansu Saša Zdjelar, dva puta je pokušao i Filip Holender, ali rezultat je ostao nepormenjen.

Partizan je ovo dominatnom pobedom overio jesenju titulu.

Metalac- Partizan (0:3)

Stadion Metalac, Gornji Milanovac

Sudija: Marko Ivković

Metalac: Savić – Vlalukin, Vasiljević(Od 84. Milićević), Mlađović, Antonijević – Fićović, Stojić – Cvetković(Od 57. Furtula), Krajišnik(Od 57. Backulja), Đurić(Od 72. Jocić) – Stuparević(Od 84. Grbović)

Partizan: Popović – Saničanin, Vujačić, Miletić – Živković, Zdjelar(Od 73. Smiljanić), Šćekić(Od 62. Pantić), Urošević – Menig(Od 62. Holender), Jojić (Od 73 Pavlović). – Milovanović (Od 62. Jović)

KRAJ UTAKMICE

83. minut - Mirnije stanje na terenu

75. minut - Faul nad FIlipom Holenderom

68. minut - Poslao je Loptu Urošević Holander, ali on se nije najbolje snašao

64 minut - Kornber za Partizan. Izveo ga je Marko Živković, ipak nije uspeo od crno-beluh da dođe do lopte

56. minut - Partizan konstantno preti

51. minut - Zapretio je Zdjelar, ipak bez uspeha

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

42. minut - Žuti karton je dobio Slobodan Urošević

37. minut - Kvinsi Menig ponovo pogađa. Odlično je Holanđanin našao ugao koji golman Savić nije mogao da dosegne

35. minut - Srušen je Milovanović u šesaestercu, ipak ništa od jedanaesterca

28. minut - Partizan je duplirao prednost. Fantastičan šut  uputio je Šćekić za 2:0

25. minut - Još jedna odlična intervencija golmana Savića

19. minut - Nova šansa za Partizan, bio jedan na jedan Mening sa Savićem, odlično je intervenisao golman Metalca

16. minut - Prva šansa za Metalac. Pokušao je Đurić, ipak lopta  je otišla pored gola

13. minut - Imao je Marko Milovanović sjajnu šansu da udvostruči rezultat, međutim nije se snašao pred golmanom  Metalca Savićem

7. minut - Ponovo je Partizan zapretio

3.minut - Gooool! Menig postiže gol, Strahinja Milovanović je sjajno proigrao Holanđanina koji je savladao golmana Savića

1. minut - Utakmica je počela