TOTALNA DEMONSTRACIJA SILE! Partizan demolirao Turk Telekom!

Bio je ovo još jedan dominatan performans crno-belih, a na evropskoj premijeri u svom gradu oduševili su publiku fantastičnom igrom.

Od samog starta crno-beli su krenuli žestoko. Ekipa Željka Obradovića nametnula je svoj ritam od početka, gosti iz Turske su zapretili sredinom prve četvrtine, ali vrlo brzo su crno-beli ponovo nametnuli svoj ritam.

U drugoj četvrtini  igrači Partizana su održavali prednost, a na poluvreme su otišli sa rezultatom 41:34.

Nastavio je Partizan svoju šutersku seriju i u trećoj četvrtini, najviše su se isticali Kevin Panter i Dalas Mur. Sličnu situaciju gledali smo i u poslednjoj četvrtini, igrači Partizana se nisu opuštali, iako je pobeda već bila evidentna.

Crno-beli su slavili rezultatom 85:59, a najefikasniji u dresu crno-belih bio je Kevin Panter sa 19 poena, dok je u Turk Telekomu najviše poena postigao Džonson (14)

PARTIZAN - TURK TELEKOM (85:59)

Hala Aleksandar Nikolić, Beograd

Partizan: Panter(19), Kuruks(2), Ledej(7), Zagorac(2), Avramović(10), Koprivica(5), Dangubić(0), Smailagić(13), Mur(8), Glas(0), Trifunović(7), Madar(12)

Turk Telekom: Perez(2), Herison(13), Gejik(6), Demir(6) , Elis(2), Dokins(0), Džonson(14), Engindeniz(6), Ogut(0), Donat(8)

Kraj utakmice- Partizan je pobedio Turk Telekom rezultatom 85:59

39. minut - Neprecizno dodavanje Ambramovića (82:59)

37. minut - Hrabro korača Partizan  ka još jednoj pobedi (75:53)

35. minut - Maša Koprivica za tri poena (74:51)

33. minut - Ponovo Mur precizan  za tri poena (70:47)

32. minut - Herison postiže tri poena (66:44)

Kraj treće četvrtine - Partizan vodi 64:41

29. minut - Fantastična trojka Dalasa Mura (62:41)

28. minut - Još jedna bravura Smajlagića, 13 poena postigao je igrač Partizana (59:39)

27. minut - Ponovo Panter precizan za dva poena (54:39)

25. minut - Panter oba puta precizan sa slobodnih bacanja (47:37)

24. minut - Neprecizan Panter za tri poena (46:37)

22. minut - Posle asistencije Zagorca, precizan Madar za dva poena (46:37)

Kraj druge četvrtine - Paretizan vodi rezultatom 41:34

18. minut - Ponovo dobra serija Partizana (36:28)

16. minut - Zatražio je Željko Obradović tajm-aut (30:26)

14. minut - Fenomenalna saradnja Madara i Smajlagić za dva nova poena za Partizan (28:21‚)

13. minut - Ogut precizan za dva poena

12. minut - Postiže dva poena Džonson (24:16)

Kraj prve četvrtine - Partizan vodi 21:12

9. minut - Precizan Panter sa slobodnih bacanja  (21:12), nakon toga sjajna reakcija Koprivice u odbrani

7. minut - Precizan Madar za dva poena

5. minut - Postigao je Koprivica dva poena za Partizan (10:7)

3. minut - Ovaj puta tri poena postiže Džek Ledej (6:0). Nakon toga igrač Turk Telekoma pravi faul u napadu

2. minut - Precizan Smajlagić za tri poena (3:0)