Radonjić posle Cibone otkrio zbog čega tandem nije igrao

EPA/Fernando Alvarado
Crvena zvezda je očekivano stigla do pobede nad Cibonom (85:63). Po završetku utakmice Dejan Radonjić je staloženo analizirao meč.
– Kontrolisali smo dešavanja na terenu svih 40 minuta. Od samog početka smo radili i gradili rezultat i kroz celu utakmicu smo držali sve konce u našim rukama. Bilo je emalo vremena posle meča sa Partizanom, ali nas to nije opterećivalo toliko koliko situacija sa problemima sa igračima. To je ono što je bilo možda i naše najveće opterećenje. Svi ostali su dali doprinos i došli smo do pobede – rekao je Radonjić.
Crnogorski stručnjak pored odavno odsutnog Koloma i kažnjenog kapitena Lazića, nije mogao da računa na još dvojicu igrača.
– Posle derbija smo ostali bez bolesnog Davidovca i Dobrića koji je osetio bol, pa nismo hteli da rizikujemo. Nadam se da će pregledi pokazati da nije ništa ozbiljno i da ćemo sa većim brojem igrača moći da igrmao naredne mečeve – jasan je Radonjić.
Zvezdi sledi evroligaški duel sa Panatinaikosom u Atini, pa okršaj protiv Budućnosti u Podgorici koji bi mogao da reši pitanje prvog mesta u regionalnom takmičenju, mada se ni Mornar ne sme još isključiti iz trke.
PROČITAJTE JOŠ:
