Zvezda rešila meč u prvom poluvremenu, gol Mijailovića za utehu Mačve (VIDEO)

Alo.rs/ I.Dž. | sport 2019-09-28 18:26:17 2019-09-28 18:26:17

Pogocima trojice stranaca Tomanea, Bena i Kanjasa crvena zvezda je stigla do pobede nad Mačvom (3:1), a počasni pogodak za goste postigao je Mijailović.

FK Crvena zvezda

Šampion Srbije je rutinski upisao nova tri boda, a ceo plen osigurao je još pre odlaska na odmor.

Izabranici Vladana Milojevića su odlično otvorili meč, poveli golom Tomanea, a sve dileme razrešil su do kraja poluvremene Ben i Kanjas.

Gosti su u nastavak uši rasterećenije, probudili se i stigli do počasnog pogotka. Ipak, bilo je to sve od Šapčana koji su sa stadiona "Rajko Mitić" otišli praznih šaka.

90' Kraj utakmice! Zvezda je upisala novu prvenstvenu pobedu.

83' GOOOOOL! Mijailović - 3:1! Borjan je loše reagovao prilikom istrčacanja, a Jevtić uposlio Mijailovića kojem nije bilo teško da zatrese nečuvanu mrežu.

82' Poslednja izmena na utakmici. Umesto Kanjasa u igri je Petrović.

81' Posle dužeg vremen fudbaleri Mačve su stigli do šesnaesterca domaćina, ali Mijailović nije najbolje reagovao pred golom Borjana.

75' Vulić je poslao udarac ka Puletiću koji je rutinski otklonio opasnost.

72' Po izmena u oba tima. Božić je u igri umesto Ivića, a Krstović umesto Tomanea.

Inter sa igračem manje slavio protiv Sampdorije, bomba Pjanića obeležila pobedu "Stare dame" (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 28.09.2019. 20:20 Ove nedelje je na programu 6. kolo italijanske Serije A. Antonio Konte, Foto: EPA-EFE/LUCA ZENNARO Juventus je pobedio treći put zaredom u Seriji A, ali i prvi put ove sezone odigrao onako kako želi Mauricio Sari.

71' Ben je izveo novi korner posle kojeg je Milunović šutirao van okvira gola.

70' Korner za zvezdu nije doneo ozbiljnije iskupenje za puletića, ali crveno-*beli imaju novu priliku da zaprete udarcem iz ugla.

63' Odličan pokušaj Bena iz slobodnog udarca, lopta je zakačila prečku i završila van igre.

61' Prva izmena u redovima Vladana Milojevića. Umesto Rodića u igri je Pankov.

57' Budi se Mačva. Imali su gosti tri uzastopna kornera, ali nisu uspeli da matiraju Borjana.

56' Druga izmena u redovima Šapčana. Šušnjar je na terenu umesto Marića.

53' Dva puta je lopta prostrujala kroz peterac Mačve, ali nije bilo nikog od Zvezdinih igrača da je preusmeri u mrežu. Na kraju je Mijailović otklonio opasnost.

46' Počelo je drugo poluvreme! Gosti su napravili prvu izmenu, umesto Jeremića u igri je Stevanović.

45' Kraj prvog poluvremena!

42' Neprestano odzvanja pesma stadionom "Rajko Mitić", crveno-beli se već zagrevaju za bratski derbi sa Olimpijakosom pa se sa severa čuje pesma na grčkom.

39' Prekršaj Mijailovića bio je povod da sudija Čolović pokaže prvi žuti karton.

37' GOOOOOL! Kanjas - 3:0! Gajić je šutirao, a Puletić ponovo loše reagovao. Lopta je pala pred Kanjasa koji je hladnokrvno upisao prvenac.

32' GOOOOOL! Ben - 2:0! Drugu uzastopnu utakmicu Ben se upisuje u strelce. Odlično je reagovao posle asistencije Van la Pare.

26' Van la Para je šutirao sa više od 20 metara, ali pravo u Puletića.

24' Rodić je intervenisao i otklonio opasnost posle slobodnog udarca za Mačvu.

22' Nova velika greška igrača Mačve donela je priliku Tomaneu da se drugi put upiše u strelce. Šutirao je napadač Crvene zvezde, ali su udarac izblokirali defanzivci crveno-crnih.

14' Odgovorili su gosti posle nesporazuma Borjana i defanzivaca Zvezde, ipak bez promene rezultata.

13' Gajić je poslao loptu ka golu gostiju, čak i pogodio stativu, ali je ona na svom putu prethodno izašla van igre.

Radnički poveo, Partizan ga posle toga samleo! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 28.09.2019. 17:17 Fudbaleri Radničkog dočekuju ekipu Partizana u derbiju desetog kola domaćeg šampionata. Radnički Niš - Partizan, Foto: FK Partizan Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos utakmice Radnički Niš - Partizan na portalu Alo! 90' Kraj utakmice u Nišu.

8' GOOOOOL! Tomane - 1:0! Šutirao je Kanjas, a odbijenu loptu posle loše intervencije Puletića Portugalac je poslao u mrežu.

6' Zvezda pokušava da preskoči igru dugim loptama. Ivanić je pokušao da uposli Bena, ali su Šapčani još jednom dobro intervenisali.

3' Duga lopta oslata u šesnaesterac gostiju nije donela priliku da Tomane zapreti jer je Puletić bio na mestu.

2' Skromna poseta na stadionu "Rajko Mitić". Crveno-beli imaju podršku tek nekoliko hiljada navijača.

1' Utakmica je počela!

Stadion: "Rajko Mitić".

Sudija: Dragan Čolović.

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Borjan - Gajić, Degenek, Milunović, Rodić - Kanjas - Ben, Vulić, Ivanić, Van la Para - Tomane.

Rezerve: Popović, Pankov, Babić, Petrović, Simić, Vukanović, Krstović.

Trener: Vladan Milojević.

MAČVA (4-2-3-1): Puletić - Pejović, Jevtić, Mijailović, Tošić - Ivić, Jovanović - Milosavljević, Jeremić, Marić - Ašćerić.

Rezerve: Lekić, Vujasin, Šušnjar, Dukić, Stevanović, Božić, Marinković.

Trener: Dragan Aničić.

Crveno-beli su se posle poraza od Bajerna i Partizana vratili na pobednički kolosek trijumfom u gostima Voždovcu rezultatom 3:1, pa meč sa Mačvom dočekuju uz želju da sa nizom pobeda sačekaju duel sa Olimpijakosom koji će se u utorak odigrati na stadionu" Rajko Mitić".

Sa druge strane, Šapčani su jedini tim u ligi koji nema pobedu i sa tri boda u devet susreta zauzimaju poslednju poziciju na tabeli.

Napad crveno-belih će uz Tomanea predvoditi jopš dva stranca, Ben i Van la Para.

Bonus video: U Nišu oterali momka i devojku sa tribine jer navijaju za Partizan