Radnički Niš - Partizan
FK Partizan

FK Partizan

Radnički Niš - Partizan, Foto: FK Partizan

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos utakmice Radnički Niš - Partizan na portalu Alo!

90' Kraj utakmice u Nišu. Partizan je zabeležio treću pobedu u sedam dana i na sjajan način najavio utakmicu protiv Astane koja ga očekuje narednog četvrtka u okviru Lige Evrope.

87' Lazar Marković je pokušao, ali je lopta završila preko prečke

85' Partizan kontroliše utakmicu u samoj završnici, Radnički bez ideje

75' GOL! Suma ponovo asistira Sadiku koji svojim drugim pogotkom resava sve dileme oko pobednika 4:1 za Partizan

74' Sve je manje vremena za Radnički da se vrati u meč, Partizan je pred novom pobedom u šampionatu

DRUGO POLUVREME:

45' Faul za ekipu Radničkog na ivici kaznenog prostora. Meleg je sjajno šutirao, lopta je zamalo završila pored gola. Kraj prvog poluvremena

42' Suma slabo šutira, lopta završava pored gola

29' GOL! Suma asisitira Sadiku koji se sjajno snašao pored trojice igrača Radničkog i pogodio za prednost Partizana od 2:1

22' GOL! Sadik je ušao u šesnaesterac, Bondarenko ga je povukao za dres. Novi penal u Nišu. Natho je precizan, Partizan izjednačuje na 1:1

19' Miletić je sajno prošao, uposlio Sumu koji nije bio precizan u završnici

16' Odbrana domaćeg tima dobro blokira Sadikov šut

10' GOL! Radinčki je izveo korner, Zdjelar igrao rukom, dosuđen je najstroži udarac za domaći tim. Haskić je precizan sa bele tačke Radnički vodi sa 1:0

Zidan poludeo na konferenciji, krenuo da urla! Stao u odbranu svog napadača!

AUTOR: B92/S.M. DATUM I VREME: 28.09.2019. 15:36 Isprovociran je. Zinedin Zidan, Foto: EPA/Ian Langsdon Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan nije bio srećan zbog jednog pitanja na konferenciji za medije. Zidan je odgovarao na pitanja novinara pred meč sa Atletiko Madridom (subota, 21.00).

8' Sjajna šansa za Radnički na drugoj strani, Knežević šutira brani Stojković

7' Partizan je bolje počeo utakmicu. Natho je izveo slobodan udarac, a Tošić nekako pokušao da ugrozi gol

Publika oterala momka i devojku sa tribine, a razlog je apsolutno neverovatan! Ovo ne sme da se dešava (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/Konstantin Radulović ekskluzivno iz Niša DATUM I VREME: 28.09.2019. 15:27 Ovakve stvari ne bi trebalo da se događaju! situacija u Nišu, Foto: Youtube/Alo.rs Radnički i Partizan igraju meč 10. kola Superlige Srbije. Čair je mesto događaja, a početak je obeležila jedna pomalo neprijatna situacija.

5' Prva velika šansa na utakmici. Sadik se našao sam ispred gola Radničkog, ali je šutirao pored gola

1' Počela je utakmica u Nišu.

PRVO POLUVREME:

U Nišu je lep i sunčan dan, a teren je perfektno pripremljen za igru. I pored idealnih uslova na stadionu nema previše publike oko 5000 gledalaca posmatraće ovaj duel. Obe ekipe izašle su na teren sa majcama na kojima je pisalo: "I ja sam donor".

FK Radnički Niš

Radnički Niš - Partizan, Foto: FK Radnički Niš

Stadion: Čair

Sudija: Zoran Široki (Smederevo)

RADNIČKI: Petrović – Todorovski, Bondarenko, Đorđević, Ostojić – Sulaka, Meleg – F. Knežević, Čumić, Pantelić – Haskić.

Rezerve: M. Knežević, Stevanović, Miloradović, Đilas, Jovanović, Mihajlović, Jirka.

Trener: Milorad Kosanović

PARTIZAN: Stojković – Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Zdjelar, Natho – Tošić, Suma, Asano – Sadik.

Rezerve: N. Stevanović, Vujačić, Brežančić, Šćekić, Lakčević, L. Pavlović, Marković.

Trener: Savo Milošević

Fudbaleri Radničkog dočekuju ekipu Partizana u derbiju desetog kola domaćeg šampionata. Partizan u Niš stiže nakon sjajne pobede u večitom derbiju prošle nedelje sa željom da nastavi seriju pobeda, dok i Radnički ulazi sa dozom sampouzdanja u ovaj duel posle plasmana u osminu finala Kupa Srbije.

Trener fudbalera Radničkog iz Niša Milorad Kosanović rekao je da veoma respektuje Partizan, ali da nema razloga za strah, iako njegov tim ne igra u prepoznatljivoj formi.

Milošević misli da će u nekom trenutku biti oteran iz kluba! (FOTO)

AUTOR: Tanjug/ M. Dr. DATUM I VREME: 27.09.2019. 15:58 Meč 10. kola Superlige između fudbalera Radničkog i Partizana igra se u Nišu u subotu od 15 časova. Savo Milošević , Foto: FK Partizan Trener fudbalera Partizana Savo Milošević, pred meč 10.

Trener Partizana Savo Milošević rekao je na konferenciji za novinare da će njegov tim imati težak ispit u Nišu.

"Kosanović ima iskustvo, znanje, poznaje ligu i sigurno da su to stvari koje su plus. Moža je Radnički zbog gospodina Kosanovića jači. Sigurno da će donesti dosta dobrih stvari. Ja ću biti na velikom ispitu, kao i cela moja ekipa", rekao je on i dodao da će najveća opasnost biti nadapačka linija Nišlija.