AC Milan : Udinieze, Foto: EPA-EFE/GABRIELE MENIS

* Ovog vikenda startovale je nova sezona Serije A

* Milan je izgubio od Udinezea

* Strelac jedinog pogotka bio je defanzivac Rodrigo Bekao u 72. minutu

Milan je razočarao na startu Serije A - izgubio je od Udinezea u meču u kojem nije ubedio nikog da će imati dobru sezonu.

Neuspešan debi Joveljića i težak promašaj Kostića za poraz "srpskog" Ajntrahta! (VIDEO)

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 25.08.2019. 19:56 - 25.08.2019. 20:07 Srbi podbacili! Dejan Joveljić, Foto: EPA-EFE/FILIP SINGER CONDITIONS * Doveden je kao zamena za Jovića * Prošle sezone su igrali polufinale Lige Evrope * Joveljić je u Ajntraht stigao iz Zvezde Fudbaleri Lajpciga pobedili su Ajntraht sa 2:1, u drugom kolu Bundeslige, a doskorašnji napadač Crvene zvezde nije se proslavio na debiju.

U Udinama je bilo 1:0 za "zebre", a jedini gol dao je brazilski defanzivac Rodrigo Bekao u 72. minutu nakon kornera koji je izveo Argentinac Rodrigo de Paul.

Trener "rosonera" Marko Đampaolo se u prvom kolu oslonio na tim koji je i završio prošlu sezonu, a u drugom poluvremenu je šansu dao i novajlijama - Ismaelu Benaseru i Rafaelu Leau.

Roma - Đenova, Foto: AP Photo/Alessandra Tarantino)

Spektakularna utakmica između Rome i Đenoe je završena bez pobednika (3:3), iako je ekipa iz prestonice tri puta imala vođstvo.

U šestom minutu utakmice Džengiz Under je doveo u prednost Romu

Andrea Pinamonti je izjednačio deset minuta kasnije

Novu prednost postigao je Edin Džeko!

Poslednji gol i novo izjednačenje doneo je  Domeniko Krišito sa penala.

Sjajnim slobodnim udarcem Kolarov je doneo poslednju prednost Rome!

Kao da je Mihajlović ušao u njega! Kolarov ućutkao kritičare i zlorudne priče! (VIDEO)

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 25.08.2019. 22:40 Brutalno! Aleksandar Kolarov, Foto: (AP Photo/Alessandra Tarantino) * Spekulisalo se o njegovom odlasku * On je odgovorio na najbolji način * U stilu Siniše Mihajlovića Kapiten reprezentacije Srbije, Aleksandar Kolarov postigao je fenomenalan gol iz slobodnog udarca. AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 25.08.2019.

Konačnih 3:3 je postavio Kristija Kuame, u 70. minutu.

Lacio je u Đenovi bio siguran protiv Sampdorije pošto je slavio sa čak 3:0 golovima Imobilea (2) i Koree, a srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić proveo je na terenu 77 minuta.

Na putu do iznenađenja bila je ekipa SPAL, koja je golovima Federika di Frančeska u sedmom i Igora u 27. minutu imala vođstvo od 2:0 protiv Atalante.

"Boginja" stigla do tri boda golovima Gosensa i Murijela (2). U redovima domaće ekipe nastupao je i Nenad Tomović od 72. minuta.

Sigurno izvođenje penala Anfreda Donarume je bilo dovoljno za minimalnu pobedu Breše nad Kaljarijem, dok je Torino golovima Simonea Zaze savladao Sasuolo 2:1.

"Rosoneri" su delovali anemično, bez ikakve ideje i uopšte ne raduje način na koji su započeli sezonu.

Udineze u narednom kolu čeka Parmu, dok će Milan ugostiti Brešu.