kanga, Foto: M. Metlaš

* Gelor Kanga i Srđan Plavšić su svojevremeno bili deo crveno-belog tabora

* Fudbaleri Sparte iz Praga remizirali su sa Trabzonsporom 2:2

* Revanš se igra za nedelju dana u Turskoj

Fudbaleri Sparte iz Praga remizirali su sa Trabzonsporom 2:2, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Tražio mi da imam seks sa njegovom ženom dok on GLEDA!

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 08.08.2019. 19:40 - 08.08.2019. 19:45 Život fudbalera često nije lak. Manuel Petit, Foto: Prinscreen Twitter/Mirror Footb * Peti je branio boje Monaka, Arsenala, Barselone i Čelsija * Sa reprezentacijom Francuske je osvojio Mundijal 1998.

Srpski fudbaler Srđan Plavšić odigrao je veoma dobar meč, koji je krunisao asistencijom za Gelora Kangu u 68. minutu.

Klub iz Praga vodio je od 16. minuta golom Namonesua Koste i na poluvreme se otišlo sa minimalnom prednošću domaćeg sastava.

Sparta je bila bolji protivnik, a sredinom drugog perioda igre uspela je da udvostruči prednost. Nekadašnji fudbaleri Crvene zvezde bili su zaslužni za gol. Plavšić je dodao loptu do Kange, a ovaj je s nekih 25 metara, snažnim udarcem, savladao Čakira.

Ipak, domaći fudbaleri nisu uspeli da izdrže do kraja. Trabzon je u završnici meča uspeo da, prvo smanji, a potom i izjednači. Ekuban je u 84. minutu pogodio za 2:1, a potom je Sorlot u 89. izjednačio.

Revanš se igra za nedelju dana u Turskoj.