Selta - Barselona, Primera
Tanjug/AP, Lalo R.Villar

Selta - Barselona, Primera, Foto: Tanjug/AP, Lalo R.Villar

Fudbaleri Rajo Valjekana ispali su u Segundu, pošto su danas u gostima izgubili od Levantea s 1:4 u 36. kolu španske Primere.

SAVO MILOŠEVIĆ O JOVIĆU Transfer u Real idealan! Onaj gol Čelsiju... To se ne uči!

POKETINO ĆE BITI BESAN! Totenhem izgubio meč sa dva igrača manje! (VIDEO)

KO GUBI.... Alegri: "Postoje momenti kada ti sve ide, a Ajaks ima puno sreće"

Ekipa iz Madrida tako je dva kola pre kraja ostala bez šanse da izbori opstanak u prvenstvu Španije, pošto su sada 19. s 31 bodom, šest manje od prve ekipe van zone ispadanja.

Golove za trijumf Levantea postigli su Hose Kampanja u 14, Ruben Veso u 43, Đeson u 85. i Enis Bardi u 90. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za Rajo bio Alvaro Garsija u 74.

Levante je pobedom protiv Rajo Valjekana praktično osigurao opstanak u Primere, pošto je sada 15. sa 40 bodova.

Fudbaleri Espanjola pobedili su danas Atletiko Madrid sa 3:0, u 36. kolu Primere.

Autogol je u 45. minutu dao Dijego Godin, dok je strelac još u 52. i 89. bio Borha Iglesijas.

Espanjol je pobedom ostao u igri za plasman na mesta koje vode u kvalifiakcije za Ligu Evropa.

Sada ima 47 bodova, tri manje uz utakmicu više od Aletik Bilbaa.

Atletiko Madrid će sezonu završiti na drugom mestu.

Fudbaleri Selte savladali su Barselonu sa 2:0 u 36. kolu španske LaLige.

Barselona je u prošlom kolu i matematički postala novi-stari šampion Španije, tako da su ovu utakmicu odigrali u rezervnom sastavu potpuno rasterećeno, što i sam rezultat govori.