Savo Milošević
Printscreen
Savo Milošević, Foto: Printscreen

Fudbaleri Partizana igraju meč trećeg kola grupne faze Lige Evrope protiv engleskog velikana - Mančester junajteda.

"Crveni đavoli" u ovom trenutku vode  sa 1:0, a jedini gol na meču postignut je u 43. minutu kada je sa "bele tačke" bio neumoljiv Marsijal.

Već smo pisali o tome da su navijači Partizana sa sve četiri tribine na poluvremenu uputili zastrašujuće zvižduke na račun sudija, ali čini se da su one prave greške arbitri počeli da prrave tek u drugom poluvremenu.

Posle jedne takve očigledne greške nije se suzdržao ni strateg crno-belih kojem je pao mrak na oči.

Da li je bio penal za Mančester junajted ili je Partizan pokraden? (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/M.D DATUM I VREME: 24.10.2019. 19:49 - 24.10.2019. 19:58 Posle prvih 45 minuta, Mančester junajted vodi golom sa bele tačke! Partizan - Mančester junajted, Foto: AP Marko Drobnjaković Fudbaleri Partizana igraju protiv Mančester junajteda utakmicu trećeg kola Lige Evrope, a na kraju prvog poluvremena dosuđen je veoma sumnjiv penal za goste!

On je, naime, okružio četvrtog sudiju i urlao na njega.