printscreen
Partizan - Mančester junajted

AP Marko Drobnjaković

Partizan - Mančester junajted, Foto: AP Marko Drobnjaković

Fudbaleri Partizana igraju protiv Mančester junajteda utakmicu trećeg kola Lige Evrope, a na kraju prvog poluvremena dosuđen je veoma sumnjiv penal za goste!

Miletić zakasnio za delić sekunde, Marsijal nepogrešiv! Da li je sudija pogrešio? (VIDEO)

Fudbaleri Partizana igraju s Mančester junajtedom u trećem kolu grupne faze Lige Evrope. Kraj poluvremena! Partizan je nažalost pred kraj prve deonice primio gol iz penala, precizan je bio Marsijal. 43' VODI MANČESTER 1:0! Marsijal je pogodio sa bele tačke, pre toga je jedanaesterac napravio Nemanja Miletić.

Prenos utakmice možete da pratite na našem portalu!

Nemanja Miletić je nepropisno zaustavio u prodoru mladog Brendona Vilijamsa, sudija iz Španije se nije dvoumio ni časa - pokazao je da je to penal za Junajted.

Antoni Marsijal je sigurno šutirao, lopta je otišla u desni donji ugao gola Partizana.

Da li je bio penal za Mančester junajted?