AP
Roma

EPA/Fabio Frustaci

Roma, Foto: EPA/Fabio Frustaci

Fudbaleri Sasuola i Rome remizirali su u 37. kolu italijanske Serije A u utakmici bez pogodaka.

Prvo poluvreme je proteklo bez većih uzbuđenja, jedinu priliku vrednu pomena videli smo u samom finišu poluvremena kada je šut Boge odbranio Mirante.

Krenula je u napad Roma u drugom delu meča, pretila preko El Šaravija, Džeka i Klajverta koji je pogodio stativu, međutim promene rezultata nije bilo i pored gola Facija u trećem minutu nadoknade vremena koji je poništen zbog ofsajda.

Kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov odigrao je čitav meč za Romu, dok je u redovima domaćina do 77. minuta na terenu bio Filip Đuričić.

Zakinuli

Profimedia

Zakinuli , Foto: Profimedia

Sasuolo je tako ostao zakucan na sredini tabele, trenutno se nalazi na 10. mestu sa 43 osvojena boda, dok je "Vučica" peta sa 63 poena.

Ukoliko Rimljani žele u Ligu šampiona, moraće da se uzdaju i u rezultate Atalante, Milana, pa i Torina koji imaju utakmicu manje. U poslednjem kolu Roma će igrati sa Parmom.

Udineze je u toku dana savladalo Spal 3:2, dok su Đenova i Kaljari igrali nerešeno, 1:1.