AP/Paul White
Zidan

AP Photo/Paul White

Zidan, Foto: AP Photo/Paul White

Real Madrid je na domaćem terenu pobedio Viljareal 3:2 i tako dva kola pre kraja osigurao da će jednu od najgorih sezona novije istorije završiti na trećem mestu La lige, ispred senzacionalnog Hetafea.

CRVENA ZVEZDA JE ŠAMPION SRBIJE Ekstaza u Ljutice Bogdana, Delije ponovo slave Pavkova! Sve je rešeno (VIDEO)

UPORNI CRNO-BELI PREOKRENULI MEČ Kruševljani vodili protiv Partizana, ali Šćekić u nadoknadi doneo značajna tri boda (VIDEO)

GROBARI JURNULI NA DELIJE, A ONDA JE POLICIJA ULETELA Okršaj pred utakmice "večitih" koje počinju u isto vreme

Zidan je protiv drugo najvećeg razočaranja ove sezone u Primeri izveo ekipu bez Navasa, Ramosa, Modrića, Benzeme, Vinisijusa, Bejla...

Tako je išao na ruku Žutoj podmornici koja se bori da ne potone u Segundu, ali već u 2. minutu Marijano Dijaz doveo je Real u vođstvo. Međutim, Herardo Moreno izjednačio je samo devet minuta kasnije.

Novu prednost Realu donosi Hesus Valjeho u 40. minutu, a Diaz svojim drugim golom u 49. minutu odvodi Real na dva gola razlike. Konačan rezultat postavio je Haume Kosta u sudijskoj nadoknadi.

BANE IVANOVIĆ POSTAO HIT NA INTERNETU Zapalili baklje pored Srbina, on se prvo PRESTRAVIO, sagnuo se, pokrio lice! A onda... (VIDEO)