Crvena zvezda - Partizan, Foto: ALO!/Marko Metlaš

Hvala što ste pratili prenos meča Crvena zvezda - Mladost na portalu Alo!

Fudbaleri Crvene zvezde slave titulu sa svojim navijačima, uz pesmu "Ale, ale, titulu sad slavimo":

Kraj utakmice! 1:0! CRVENA ZVEZDA JE ŠAMPION SRBIJE!

82' GOOOOOOOL! Crvena zvezda vodi 1:0. Milan Pavkov, ko drugi! Ušao je u nastavku i pogodio nakon asistencije Gajića. Jovančić je jednako zaslužan za gol, jer je pasom kroz sredinu razbio odbranu gostiju.

81' Ben je probao glavom iz neposredne blizine, ali njegov udarac je završio preko prečke.

68' Gobeljić dobija drugi žuti karton. Sudija je smatrao da fudbaler Zvezde simulira prekršaj i nije imao milosrđa.

67' Brani Rosić! Šutirao je u desni ugao Ben, ali pročitao je to golman Mladosti.

66' Penal za Zvezdu! Pavkov je oboren posle centaršuta, sudija nije imao dilemu.

53' Lepa prilika za Bena. Pokušao je da plasira, ali nije to bilo precizno.

Počelo je drugo poluvreme.

Delije poručuju Milojeviću:

Alo/Vuk Žarić

Delije poručuju Milojeviću: "Šefe, ostani", Foto: Alo/Vuk Žarić

Crveno-beli imaju pojačanje iz Marseja, titula ne sme da izostane. Bivši fudbaler Zvezde Nemanja Radonjić došao je da priži podršku nekadašnjim sadržajima, dočekao ga je Filip Stojković.

Nemanja Radonjić, Filip Stojković

Crvena zvezda

Nemanja Radonjić, Filip Stojković, Foto: Crvena zvezda

Prvo poluvreme je završeno rezultatom 0:0.

38' Pristojan pokušaj Jovičića, ali lopta pored gola.

35' Ogromna prilika za Mladost. Radivojević potpuno sam, ali je neprecizno šutirao.

23' Velika šansa za Petra Bojića. Mladost je bila jako blizu da šokira crveno-bele. Odmah u narednom minutu je Ristivojević bio u još jednoj prilici, ali posustao je na kraju.

Delije: i preko Drine su zdravi

Delije: i preko Drine su zdravi, Foto: Alo/Vuk Žarić

21' Lepa šansa za Zvezdu. Savić je probao petom da postigne pogodak, nakon šuta Gobeljića.

14' Joveljić se lepo ubacio u kazneni i centrirao, ali defanzivci Mladosti bili su na mestu.

12' Prvi minuti su protekli bez većih prilika na obe strane. Zvezda je imala par pokušaja izvan kaznenog, ali bez uspeha.

Najvatrenije pristalice Crvene zvezde pred svaki meč pozivaju navijače da dođu na stadion i podrže fudbalere, a ovog puta su otišli i korak dalje. Cela Srbija izlepljena bila je plakatima na kojima je slika lika iz čuvene scene kultnog filma "Lepa sela lepo gore" uz poruku: "Ozdravite". Sada je jedna grupa na tribinama razvila transparent: "Ozdravili smo! Subotičani".

"Ozdravili smo!" Delije, Foto: Alo/Vuk Žarić

18:00 Utakmica je počela.