Navijači Partizana zvižde sudijama
Printscreen Youtube/alo.rs

Navijači Partizana zvižde sudijama, Foto: Printscreen Youtube/alo.rs

Fudbaleri Partizana igraju meč trećeg kola grupne faze Lige Evrope protiv engleskog velikana - Mančester junajteda.

"Crveni đavoli" u ovom trenutku vode na poluvremenu sa 1:0 iako se činilo da crno-beli igraju daleko bolje.

Jedini pogodak došao je sa "bele tačke" kada je Masrijala bio neumoljiv i sjajno izveo najstrožu kaznu.

Seksi Sneža pecnula Borjana, zbog njene fotke na Instagramu Milan će da pukne od ljubomore! (FOTO)

AUTOR: Alo.rs/M.D DATUM I VREME: 24.10.2019. 18:25 Napred Snežo! Snežana Borjan, Foto: Printscreen Instagram / snezanaf Supruga Milana Borjana, Snežana Filipović pohvalila se na svom Instagram nalogu jednom fotografijom, a usput je stigla i da pecne golmana Crvene zvezde! Naime, njen nalog na Instagramu je konačno verifikovan za razliku od njenog supruga Milana Borjana koji još uvek nije dobio odobrenje!

No, navijači srpskog kluba nisu bili zadovoljni odlukom sudije Havijera Fernandeza i zato su zastrašujućim zvižducima ispratili Španca na isteku prvih 45 minuta.