David de Hea
AP/Alastair Grant

David de Hea, Foto: AP/Alastair Grant

Fudbaleri Mančester junajteda remizirali su sa Čelsijem u okviru 36. kola Premijer lige, krajnji rezultat bio je 1:1.

BILO IM JE SMEŠNO KAD JE DOVEDEN ZA 80 MILIONA Defanzivac je najbolji fudbaler Premijer lige još od Džona Terija! (VIDEO)

BURA U CRNO-BELOM TABORU! Rat na relaciji Vučelić-Karadžić, predsednik Partizana: "Morao sam da se oglasim zbog učestalih laži!"

FOTO-FINIŠ U ŠPANIJI! Kralj je mrtav, živeo kralj! Hetafe nije iskoristio poklon Sevilje! (VIDEO)

Crveni đavoli poveli su golom Huana Mata u 11. minutu, a četa Mausisija Sarija izjednačila je pred kraj prvog poluvremena, kada je Markos Alonso ubacio u gol kratku odbranu Davida de Hee na šut Antonia Rudigera.

To je bila ukupno treća greška španskog golmana u poslednje četiri koja je dovela do pogotka protivničke ekipe, a pre toga, za tri takve greške napravio je u 123 utakmice.

Zaista se čini da golman Mančester junajteda nije ni blizu one forme kao pre nekoliko sezona, kada je bio čak i proglašen za najboljeg igrača tima.

Čini se da je loša forma počela na Svetskom prvenstvu u Rusiji kada je u dresu reprezentacije Španije na četiri utakmice primio čak šest pogodaka, a da je tokom čitavog Mundijala upisao samo jednu odbranu.