AP Photo/Paul White
Velika pobeda: ekipa Viljareala

Profimedia

Velika pobeda: ekipa Viljareala, Foto: Profimedia

Fudbaleri Viljareala remizirali su na domaćem terenu sa Ueskom rezultatom 1:1 u okviru 35. kola španske Primere.

VOLFSBRUG NE ODUSTAJE OD EVROPE! Stativa spasila Bajern, trka za titulu i dalje traje (VIDEO)

VRELA ITALIJANKA U DEKIJEVOM DRUŠTVU! Ona je bomba pored terena koju je Stanković oduševio! (FOTO)

NOVA BRUKA ARSENALA Junajtedu odmiče Liga Šampiona, Aguero spasitelj Mančester sitija! (VIDEO)

Prednost Viljarealu doneo je Pablo Fornals koji je loptu u srcu kaznenog prostora gostiju sjajnim udarcem "rabonom" savladao Santamariju koji je ostao ukopan i zbunjen.

Ueska je ipak uspela da odnese bod sa gostovanja golom Ezekjela Avile u 78. minutu susreta. Na kraju je gost ostao sa igračem manje zbog isključenja Pulida u drugom minutu nadoknade vremena.

"Žuta podmornica" je na pragu opstanka u Primeri sa 40 bodova, dok Ueska ima deset manje na pretposlednjem mestu.

Fudbaleri Hetafea izgubio je od Real Sosijedada sa 2:1, a blistao je Vilian Žoze sa golom i asistencijom.

U 19. minutu je sviran penal za Sosijedad, Vilian Žoze sigurno realizuje penal u 21. minutu koji je donet posle konsultacije sa VAR tehnologijom.

Igrao se 53. minut kada je kapiten Sosijedada Ojarzabal krunisao odličnu akciju i asistenciju Viliana, 2:0 na "Anoeti".

U 89. minutu Saiz dobija loptu unutar šesnaesterca i preciznim šutem postiže utešni gol za ekipu Hetafea. Nemanja Maksimović je odigrao ceo meč za gostujući tim.

Đirona je na "Montiliviju" dočekala Sevilju, katalonski sastav slavio je sa 1:0 (0:0) i tako naneo težak udarac Andalužanima u borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Zidan

Zidan, Foto: AP Photo/Paul White

Fudbaleri Rajo Valjekana napravili su veliko iznenađenje pobedom na domaćem terenu nad Real Madridom rezultatom 1:0!

Ključni trenutak se desio u 22. minuta kada je sudija Fuertes u konsultaciju VAR sobe pokazao na penal za Rajo. Siguran sa bele tačke bio je Adri Embarba minut kasnije.

Sudija je umalo dosudio penal za Real, ali je nakon odgledanog VAR snimka odlučio da promeni odluku u 73. minutu

ŠPANIJA 1 - 35. KOLO