Šefild junajted - Kristal Palas, Foto: AP Rui Vieira

* Šefild se posle 12 godina vratio u Premijer ligu

* Gol odluke postigao je Lindstram

* Kristal Palas je zabeležio prvi poraz ove sezone

Fudbaleri Šefild junajteda osvojilo su tri boda pošto su pred svojim navijačima pobedili Kristal Palas 1:0, u drugom kolu Premijer lige. Šefild, koji se posle 12 godina vratio u Premijer ligu, do prvog trijumfa u sezoni došao je zahvaljujući golu Lundstrama u 47. minutu.

Srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je svih devedeset minuta, međutim ekipa iz Londona nije uspela da izbegne poraz. Roj Hodžson pokušao je u završnici sa izmenama, ali napadi Palasa bili su jalovi tako da nisu uspeli da stignu ni do izjednačenja.

Došao kao najveći talenat u Junajted, doživeo tešku povredu i upao u depresiju, a onda je oduzeo sebi život! (FOTO)

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 18.08.2019. 11:40 - 18.08.2019. 11:46 Vest koja je potresla celo "ostrvo"! Old Traford - Teatar snova, Foto: twitter/TheManUtdWay * Brat ga je pronašao obešenog u garaži * Doživeo je tešku povredu * Rekli su mu da neće moći biti profesionalni fudbaler Za neke ljude fudbal nije najvažnija sporedna stvar, već najvažnija stvar.

Šefild junajted u narednom kolu čeka Lester, dok Kristal Palas gostuje Mančester junajtedu.

Lampard

Lampard, Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN

Čelsi je igrao 1:1 sa Lesterom, iako je rano poveo i u većem delu meča kontrolisao igru i rezultat.

Ne ide dobro Frenkiju Lampardu na startu trenerskog posla u Čelsiju - ubedljiv poraz na startu Premijer lige od Mančester junajteda (4:0), pa poraz penalima u Super kupu Evrope od Liverpula, a danas samo bod na debiju na "Stamford bridžu".

Mladi Mejson Maunt je u sedmom minutu doveo "plavce" u vođstvo, a Vilfred N'Didi sredinom drugog poluvremena doneo bod "lisicama".

U prvom meču nedjeljnog programa, Šefild junajted je ostvario prvu premijerligašku pobjedu nakon 12 godina - savladao je Kristal Palas sa 1:0.