KARLEUŠINE ĆERKE POKREĆU PRIVATNI BIZNIS! Mesecima su krčkale planove, a u emisiji uživo sve su otkrile! (FOTO)
Pop zvezda Jelena Karleuša ovog utorka gostovala je u emisiji "Amidži šou" sa svojim ćerkama, Atinom i Nikom Tošić, gde je, u svom prepoznatljivom stilu, otvoreno govorila o aktuelnim temama i otkrila novost koja je iznenadila javnost.
Kako je naglasila, u njenoj "modno-muzičkoj kuhinji" uvek se nešto priprema, a ovog puta fokus je bio na porodici i biznis.
Ponosno je otkrila da su njene naslednice, nakon dugog i ozbiljnog rada, lansirale svoje prve mirisne proizvode, mistove za telo, simbolično nastavljajući njenim stopama.
Ami G Show
Pogledaj galeriju
Ami G Show
Pogledaj galeriju
Ami G Show
Pogledaj galeriju
Ami G Show
Pogledaj galeriju
Ami G Show
Pogledaj galeriju
Ami G Show
Pogledaj galeriju
Jelena je inače nedavno postigla veliki uspeh sa linijom parfema i specijalnih mirisa za telo pod nazivom "JA JK", a potom i sa kolekcijom "Sun", koja je naišla na sjajne reakcije publike. Sada se pažnja usmerila na njene ćerke.
Ami G Show
Atina je predstavila mist "Atina – Strawberry Cream", prepoznatljiv po nežnoj roze ambalaži i slatkim, kremastim notama, dok je Nika lansirala "Nika – Cookies & Cream", u plavoj boji, sa toplim i gurmanskim mirisnim akordima.
Ami G Show
Nakon nekoliko meseci posvećenog rada sa timom, devojke su pronašle savršene mirisne note i spremne su da svoje proizvode ponude svima koji vole modu, mirise i dobar ukus.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)