JUVENTUSU GOLEADA PROTIV SAMPDORIJE Đuričić na kratko samo vratio nadu Stankoviću, Vlahović promašio penal

Utakmica je bila posebno zanimljiva ljubiteljima fudbala u Srbiji. Na jednoj strani Dušan Vlahović i Filip Kostić, a na drugoj Filip Đuričić i Dejan Stanković.

Već posle 32 minuta imali smo spektakl sa četiri pogotka. Juventus je, naime, vodio sa 2:0 uz asistenciju Filipa Kostića za Bremera, te potom golom Adrijena Rabioa.

Delovalo je da je tim Dejana Stankovića već tada slomljen, ali zapravo je u roku od 40-ak sekundi Sampa stigla do "blickriga" i povratka

Najpre je Auđelo smanjio na 2:1 u 31. minutu, a odmah u sledećem napadu je Filip Đuričić doneo 2:2.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Igrao se 64. minut kada je Adrijen Rabio došao do drugog gola na meču, a Juventusovog trećeg i ključnog za ishod susreta.

Pet minuta kasnije Huan Kvardado je fauliran u prodoru, a penal je izveo Dušan Vlahović i pogodio je stativu.

U četvrtom minutu nadoknade je njegov udarac glavom odbranio golman, a odbitak je u mrežu smestio Sule za konačnih 4:2.

Na kraju je Juve stigao do tri boda kojima je skočio na sedmu poziciju na tabeli.