PORAZ CRNO-BELIH Partizan promašivao, Danci odneli pobedu

Bolji od tima Gordana Petrića bio je Danski Horsens, golom u drugom poluvremenu.

Partizan će ovog petka odigrati još jedan meč, u generalnoj probi za nastavak sezone crno-beli će popodne igrati protiv moskovskog CSKA.

Nij bilo golova nakon prvih 45 minuta. Crno-beli su vršili pritisak na odbranu Danaca, ali nisu uspeli da zatresu mrežu.

DIJABATE OTKRIO TAJNE SRPSKOG FUDBALA Istakao koji fudbaler "bije" kao policajac, govorio o Nathu i nasmejao sve

Najkonkretnije prilike imali su Aleksandar Lutovac, koji je izblokiran u desetom minutu, te Danilo Pantić u 38, čiji je šut odbranio golman Brolin.

Nakon dve dobre propuštene prilike, Horsens stiže do 1:0 protiv Partizana – Sigurdarson pogađa u 53. minutu nakon greške Slobodana Uroševića.

Kapiten crno-belih je loše procenio situaciju, pa je Sigurdarson izašao sam na golmana Stevanovića i lako ga matirao.