"POKER" ČUKARIČKOG Mladost deklasirala Javor
FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog ostvarili su i šestu pobedu od početka superligaške sezone i tako se na tabeli izjednačili sa trećeplasiranom Vojvodinom.

Sve je u Surdulici bilo rešeno već sredinom prvog poluvremena, Docić je sa penala postigao prvi gol u 8. minutu, a u 15. je N'Diaje duplirao prednost 'Čuke''.

Kada je Badamosi u 20. minutu povisio na 3:0, bilo je jasno da domaći nemaju šta da traže u ovom meču. U nastavku utakmice, N'Diaje je svojim drugim golom u 74. minutu meča postavio konačnih 4:0 za ekipu Čukaričkog.

Za to vreme u Lučanima, domaća Mladost je savladala ekipu ivanjičkog Javora rezultatom 4:1.

Jojić je u 10. minutu postigao prvi gol, Milan Bojović je u 23. minutu uvećao prednost domaćih, a šest minuta kasnije Ivanjičani su uzvratili preko Gigića koji je smanjio na 2:1.

To nije bio kraj goleade u prvom poluvremenu, Radivojević je u 35. minutu povisio na 3:1 u korist Mladosti, a u nastavku je trijumf domaćih potvrdio mladi Đorđe Gordić svojim golom u 58. minutu meča - 4:1 u Lučanima.