Majstorija Milinković-Savića nedovoljna za pobedu, Jović ušao tek u finišu, Fjorentina izgubila
EPA-EFE/-

Meč je otvorio Ćiro Imobile golom u 21. minutu susreta.

Na maestralan način "štiklom" sa gotovo polovine terena mu je asistirao Sergej Milinković-Savić. To je za srpskog vezistu treća asistencija u prve četiri utakmice ove sezone i niko nema više.

Ipak, sve je palo u vodu kada je Manolo Gabijadini u 92. minutu doneo izjednačenje domaćoj ekipi i samim tim bod.

Srbija je imala svoje predstavnike i u drugim mečevima. Fiorentina je poražena minimalnim rezultatom protiv Udineza kojem je trijum u 17. minutu doneo Beto.

Čitav meč za tim iz Firence je odigrao Aleksa Terzić po levom boku, dok je Luka Jović ponovo u igru ušao sa klupe. U 86. minutu je zamenio Artura Kabrala, što je bilo premalo vremena za srpskog centarfora.

Meč su na klupi presedeli Matija Nastasić i Nikola Milenković.

U poslednjem susretu remizirali su Empoli i Verona (1:1), a 90 minuta za goste odigrao je Ivan Ilić.