LUDILO U ROTERDAMU! Partizanov "dželat" odigrao NESTVARNU utakmicu, Holanđani ostali bez pobede u 95. minutu!

Fudbaleri Fejenorda i Slavije iz Praga odigrali su nestvaran prvi meč četvrtfinala Lige konferencija. Na kraju su oba tima morala da se zadovolje remijem - 3:3.

Utakmica puna preokreta i golova viđena je u Roterdamu, a na kraju će gosti zadovoljniji u Prag jer su do izjednačenja stigli u 95. minutu.

Fejenord je poveo preko Luisa Sinistere u 10. minutu da bi u 41. Peter Olijinka, kapiten Slavije poslao ekipe na odmor sa po golom u mreži. Potpuni preokret praškom timu doneo je još jedan Nigerijac, Jira Sor.

LUDILO U ROTERDAMU! Partizanov

Međutim, to je samo bila najava potpune ludnice. U 74. minutu Markos Senesi doneo je izjednačenje, a onda u 86. Orkun Kokču doveo "De Kajp" do delirijuma. Tada se činilo da će Holanđani do pobede, ali je Ibrahim Traore pokvario slavlje.

Revanš obećava mnogo, a na programu je 14. aprila.