BRUTALNA POBEDA TOTENHEMA Kejn i Son rekorderi Premijer lige!

Postigli su Spursi tri gola u prvih pola sata i već tada ‘završili posao’. Izabranici Antonija Kontea na pravi način su reagovali na poraz od Barnlija pre samo nekoliko dana.

Već u desetom minutu, posle asistencije Rajana Sesenjona, u odličnoj situaciji se našao Met Doerti, koji je zakucao loptu po sredini gola. Bio je to njegov prvi pogodak ove sezone.

Samo pet minuta kasnije usledila je majstorija Dejana Kuluševskog. Izdržao je pritisak rivala, te posle solo prodora uputio precizan šut.

U 27. minutu je već bilo 3:0 za goste. Hari Kejn je iskoristio fantastičan centaršut Hejberga.

Napadao je Totenhem i u nastavku, imali su gosti još nekoliko izglednih šansi, ali rezultat se ponovo promenio tek u 84. minutu. Hjeon Min Son je upisao 10. gol u Premijer ligi ove sezone.

Korejac je gol postigao posle asistencije Kejna. To je 37. pogodak u kojem su učestvovali njih dvojica, čime su postavili rekord Premijer lige.

Totenhem je sedmi na tabeli sa 42 boda. Naredni meč igra protiv Evertona. Lids je posle četvrtog uzastopnog poraza na 15. mestu sa 23 boda, a sledeći rival biće mu Lester.