JOŠ SE NE PREDAJU Real u 94. minutu golom Azara do boda koji budi nadu za krunom (VIDEO)
EPA-EFE/Neil Hall

Fudbaleri Reala i Sevilje odigrali su u Madridu 2:2 u 35. kolu Primere.

Real je do prednosti mogao da dođe u 12. minutu kada je gol Karima Benzeme poništen zbog ofsajda u kojem se našao Alvaro Odriosola.

Fernando je golom u 22. minutu doveo tim iz Andaluzije do prednosti, Marko Asensio u 67. minutu je izjednačio na 1:1.

Gosti su do novog vođstva došli golom Ivana Rakitića u 78. minutu sa bele tačke, penal je skrivio Eder Militao.

Eden Azar je petom u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena doneo bod domaćoj ekipi. Bod koji može da na kraju presudi u borbi za titulu.

Nemanja Gudelj igrao je za Sevilju od 84. minuta. U 85. je dobio žuti karton.

Tri kola pre kraja Primere vodi Atletiko Madrid sa 77 bodova, drugoplasirani Real ima 75 bodova, isto kao i treća Barselona.

Sevilja ima 71 bod. Mogla je i ona do titule, ali je u finišu u prethodna tri meča ostala bez pet bodova.

Fudbaleri Selte pobedili su na gostovanju Viljareal 4:2.

Santi Mina je u 19. minutu doveo goste iz Viga u vođstvo, šest minuta kasnije izjednačio je Moi Gomes.

Mina u 34. minutu iz penala ponovo dovodi Seltu u prednost, a iz penala je u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena bio precizan i Mendes.

Četvrti gol za goste postigao je Augusto Solari u 57. minutu.

Konačan rezultat postavio je Đerar Moreno iz penala, u 87. minutu.

Gosti su u 88. minutu ostali sa desetoricom na terenu, pošto je drugi žuti karton dobio Fakundo Fereira.