VOŽDOVAC PREKINUO SERIJU "ČARAPANA"! Poker Pazaraca, Proleter ubedljiv protiv Radnika
Printscreen

Voždovac je na svom stadionu pobedio Napredak 4:2 i tako prekinuo seriju "čarapana" od šest uzastopnih pobeda. Sada oba tima imaju po 47 bodova i nalaze se na deobi devetog mesta.

Pitanje pobednika bilo je rešeno već u prvom poluvremenu, pošto je domaćin nakon 45 minuta igre vodio 3:0, a u strelce su se upisali Purtić, Stojčev i Janković.

Gosti su u 63. minutu smanjili na 3:1 preko Marinkovića. Stojčev se ponovo upisao u strelce u 75. minutu i domaćin je od tog momenta vodio 4:1. Konačan rezultat postavio je Bačanin u 82. minutu.

Veoma ubedljiv na svom terenu bio je i Novi Pazar, koji je rezultatom 4:1 savladao ekipu Mladosti iz Lučana.

Ovim trijumfom su Pazarci, bar do sutra, izašli iz zone ispadanja.

Mladost je povela golom iskusnog Petra Jovanovića, sredinom prvog poluvremena. Ali, Novopazarci su do odmora imali prednost od dva gola. U listu strelaca upisali su se Semir Hadžibulić, Abdulaj Sise i Almir Aganspahić. Tačku na ovaj susret stavio je Aganspahić u 66. minutu.

Siguran je bio i Proleter protiv Radnika - 3:0. Napadač Filip Knežević upisao se dvaput u listu strelaca, u 63. i 69. minutu, precizan je bio i Milan Mirosavljev u 66.