ZVEZDA OSVOJILA TRI BODA POSLE DRAME! Proleter se pokazao kao tvrd orah, Pavkov ponovo obradovao "delije"!
FK Crvena zvezda

Bio je ovo veoma uzbidljiv meč oba tim su imali svoje šanse, ali crveno-beli su izaški kao pobednici

Već u 12. minutu meča posle greške Kristija Pičinija dosuđen je penal za Proleter.

Odgornosto je preuzeo Nikola Ninković, ali Milan Borjan ga je sjajno pročitao i tako odbrani peti penal za samo četiri dana.

Nakon toga Zvezda je preuzela totalno incijativu. Imali su šanse Ben, Ohi, Kanga i Katai, ali ništa od realizacije.

Ipak u 33. minutu meča odlično se snašao Ben i doveo svoj tim u vođstvo.

U drugom poluvremenu Proleter je bio dosta agresivniji, redale su se šanse, a Stefan Tomović je pogodio za izjednačenje.

Nastavila je Zvezda da napada, na sve načine su crveno-beli ponovo pokušali da steknu prednost.

Činilo se da će se iz Novog Sad vratiti samo sa jednim bod, ipak na scenu je stupio spasilac Milan Pavkov koji je pogotkom u 86. minutu obradovao sve navijače Crvene zvezde.

Proleter je u 92. minutu ostao sa igračem manje kada je Andrejević dobio crveni karton.

Proleter-Crvena zvezda (1:2)

Proleter:Petrić, Dunđerski(Od 81. Kojić)=, M. Jovanović(Od 22. Skopljak), Andrejević, Mitrovič, Ilić, B. Jovanović, Milošević(Od 51. Tanasin),Ninković(Od 81. Ninković), Tomović, Mladenović(Od 51. Stojanović)

Crvena zvezda:Borjan, Pičini(Od 68. Gajić), Dragovć, Eraković, Rodić, Sanogo, Kanga, Ivanić(Od 68. Falko), Ben(Od 68. Pavkov), Katai(Od 89. Pankov), Ohi (Od 89. Srnić)

85. minut - Gooooooooool! Milan Pavkov postiže gol za vođstvo

83. minut - Pokušao je Pavkov sa 30 meta, snašao se golman Petrić

82. minut -Odlična šansa za Tomovića, ali arbitar je dosudio ofsajd

81. minut - Zapretio je ponovo Kanga, a zatim i Ohi

80. minut - Imala je Zvezda prilku posle kornera, ali nisu uspeli da se snađu fudbaleri crveno-belihj

74. minut - Šutirao Stahinja Stojanović preko gola

68. minut - Pokušao je Rodić, ali brani Petrić

61. minut - Šok za crveno-bele! Stefan Tomović pogađa za izjednačenje

55. minut - Imali su šansu igrači Radničkog

50. minut - Odličan šut Ivanića

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena

45. minut - Imali su dobru akciju igrači Crvene zvezde, ipak dosuđen je ofsajd

38. minut - Šutira Stefan Tomović pored gola

33. minut - Odlično se snašao Ben i pogodio za prednost Crvene zvezde (0:1)

30. minut - Velika šansa za, ipak jako loš šut

25. minut - Ponovo je zapretio Ohi

22. minut - Brani Petrić Ohijev šut

14. minut - Odbranio je penal Borjan Ninkoviću, rezultat ostaje nepromenjen

12. minut - Penal za Proleter, loš potez Pičinija

10. minut - Imao je Kanga šansu

7. minut - Nova šansa za Kataija

4. minut - Zapretio je prvo Katai, a zatim je šansu imao Ben, ipak ništa od realizacije

1. minut - Utakmica je počela