Ovo je otac Rialde, zamenio je Harisa Džinovića, veoma je popularan u Sarajevu, a evo i čime se bavi! (FOTO/VIDEO)

Espreso.rs/Alo.rs/M.R. | vip 2021-01-05 16:39:01 2021-01-05 16:39:01

Da li liče?

Rialda Karahasanović je pomenula u Zadruzi da je njen otac muzičar, a mi smo uspeli da otkrijemo malo više nego što je aktuelna zadrugarka ispričala o svom tati.

Amir Karahasanović je ugledni muzičar iz Sarajeva. Interesantno je da je Amir pre više decenija u bendu "Sarr E Roma" zamenio Harisa Džinovića, koji je do tad bio vokal ovog benda.

- 1987. godine sam došao u "Sarr E Roma" i nastavio sa braćom Pavlović do 1992. godine, a nastavili smo 1997. godine. Snimili smo pet albuma i radili smo zajedno 20 godina - otkrio je Rialdin otac.

Amir sada nastupa kao solo, tačnije nastupao je do epidemije virusa korona, a nada se, kada prođe kriza koja je pogodila ceo svet, da će ponovo moći da se posveti svojim nastupima i druženju sa publikom. I ne samo to. On planira uskoro da publiku obraduje novim pesmama.

- Ako bogda na proleće ću objaviti novu pesmu - nada se Amir lepšim vremenima kada će imati priliku publiku da obraduje i novom numerom.

BONUS VIDEO

PROČITAJTE JOŠ

Expand player
Pogledajte više