"POZAMLJIVAO SAM PARE ZA ŽIVOT, PREVIŠE SAM DUŽAN" Sin Site Ahmić ne prestaje da frapira celu naciju priznanjima: "Branila mi je da idem u školu"
Nerio Boris Ružanji, sin Site Ahmić, nastavio je da otkriva šokantne detalje o svom odnosu sa majkom nakon što je sinoć ušao u Elite 9.
U razgovoru sa cimerima otkrio je da mu je majka redovno uzimala novac, ali i da mu je zabranjivala da se školuje.
- Je l' ti Sita uzimala pare? - upitao ga je Dača.
- Uvek je ona meni uzimala pare i koristila za sebe - kazao je Nerio.
- Je l' Sita se svađala svakodnevno sa taksistima? - upitao ga je Asmin.
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju
- Da, tako je. Jer smo stajali gde nije trebalo. Ona se svađala sa taksistima, nije dala drugim taksistima da rade. Želela je da joj čuvam decu, a ne da idem u školu - rekao je on.
- Napadala je tvoju verenicu i Hanu da se drogirate zajedno, je l'? - upitao ga je Dača.
- Pa da, ali smo mi bili čisti - odgovorio je on.
Nerio je zatim otkrio da ima brojna dugovanja jer je pozamljivao novac za život.
- Dugujem previše para. Pozajmljivao sam od svih redom za život - kazao je Nerio.
- Kunem ti se u sve. Daću ti u Austriji stan, posao, sve da imaš. Ti i tvoja žena, ne budu li ti one pomogle - rekao je Asmin.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)