Dino Bešlić, sin Halida Bešlića, oglasio se veoma emotivna nkaon brojnih snimaka sa slavlje sa ulica Sarajeva.
Naime, Dino je emotivnim rečima opisao da prvi put nakon smrti oca i saznanja da mu je majka teško bolesna, oseća neopisivu sreću.
- Posle smrti tate u ovih 6 meseci i bolesti moje majke, ovo mi je prva radost. Znam samo da bi on bio ponosan na vas, jer znam koliko mu je značila Bosna i Hercegovina koju je voleo neizmerno. Hvala vam, naša reprezentacijo, hvala momci, to ste rem doneli radost braće. Globalno veliki respekt i poštovanje. Dino Bešlić - poručio je sin pokojnog Halida.
Otkrio Sejdino stanje
Osman je otkrio da se čuo sa Dinom, sinom pokojnog Halida Bešlića, pa je otkrio kako je udovica Sejda koja je već neko vreme bolesna.
- Pričao sam sa Dinom pre par dana, okej je. Bori se. Još uvek su u šoku, sve je to sveže, navikavaju se da žive bez njega - rekao je pevač, pa dodao:
- Jaka je i verujem da će se izvući. Vratila se kući. Ode malo kod Dina u Nemačku, kod svojih sestara, familije, prijatelja... - prizao je.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)