HITNO SE OGLASIO PRINC OD VRANJE I TO PRED SAM NASTUP NA EVROVIZIJI Direktno iz Bazela zamolio Srbe samo jedno
Princ od Vranje, spreman je da u Bazelu na ovogodišnjem Evrosongu predstavi Srbiju u najboljem svetlu, a pred sam nastup pevač je poslao i jednu molbu.
Stefan Zdravković večeras će nastupati sa pesmom "Mila" i to pod rednim brojem 15, a dok šou ne počne, on se oglasio na društvenoj mreži Instagram.
Pogledaj galeriju
Alo
Pogledaj galeriju
RTS/Tiktok
Pogledaj galeriju
RTS/Tiktok
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
- Dragi ljudi, došao je dan koji sam čekao i sanjao. Sve je spremno za polufinale i nastup Srbije. Jedva čekam da vidite šta smo pripremili i nadam se da ćete uživati. Večeras podržite Srbiju, gledajte, navijajte i glasajte za "Milu" - redni broj 15. - napisao je Princ od Vranje i pozvao sve Srbe da glasaju za njega večeras.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)