saša popović
Foto: Printscreen/Alo/Instagram

Ćerka kreativnog direktora "Granda" Srba Saše Popovića, Aleksandra Popović, skromna je mlada dama, koja već duže samostalno zarađuje za život. 

Od oca, je retko tražila novac, o čemu je on više puta javno govorio. Iako je studirala dva fakulteta, Aleksandra ih je napustila i završila je kurs za manikir.

U međuvremenu je pokrenula još jedan privatan biznis - počela je da pravi nakit.

Aleksandra Popović

Foto: Instagram/alex_23p

 

Kako je pokazala na svom Instagram profilu, odlično se snašla i u zanatu, a kako nije navela da je odustala od manikira, izgleda da trenutno radi dva posla.

Inače, Aleksandra ne voli da se eksponira i javnost ju je videla tek na svadbi polubrata Danijela, sina iz prvog braka njene majke Suzane Jovanović.

Aleksandra Popović

Foto: Printscreen/instagram

 

Upravo Suzana je otkrila kakva je Aleksandra.

- Aleksandra je kreativna devojka i ima nemirne prste. Studirala je čak dva fakulteta, ali je oba napustila jer se jednostavno tražila i možda se još uvek traži - rekla je Suzana svojevremeno za medije, a potom otkrila čime se njena naslednica bavi.

- Aleksandra je završila kurs za nokte, manikir i moram da se pohvalim da meni radi nokte. Ne peva, nijedno od njih nije povuklo talenat na mene. Peva Aleksandra u kupatilu za svoju dušu. Umetnička je duša i ima nešto u tim prstićima, pa ćemo videti da li će se završiti na tim noktima ili će ići dalje - istakla je Suzana.

Kad sam hteo da joj dam Roleks, rekla je da sam lud!

O skromnosti ćerke Suzane Jovanović i Saše Popovića i ranije se pričalo s poštovanjem, a sada je Saša otkrio kako to izgleda u praksi, kao i koliko novca mu ćerka traži na mesečnom nivou.

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading