JEDNOM LEKARU JE POLOMLJENA RUKA, HIRURGA TUKLI U GLAVU Devojka preminula tokom operacije, a onda su članovi porodice jurnuli u bolnicu (FOTO/VIDEO)
Rodbina 23-godišnje djevojke iz Čerinjole u Italiji, koja je krajem prošle sedmice preminula tokom operacije u bolnici, napala je medicinsko osoblje, javljaju hrvatski medji.
Navodno su napadnuti pripadnici odeljenja hirurgije poliklinike Fođa, odnosno hirurzi, anesteziolozi i pomoćno medicinsko osoblje.
Oni su, kako se navodi bili žrtve premlaćivanja od strane porodice mlade žene nakon što im je saopštena vest o njenoj smrti.
U narednoj galeriji možete pogledati fotografije sa mesta incidenta.
Društvene mreže
Pogledaj galeriju
Društvene mreže
Pogledaj galeriju
Društvene mreže
Pogledaj galeriju
Društvene mreže
Pogledaj galeriju
Društvene mreže
Pogledaj galeriju
Naime, nakon što je porodici saopštena tragična vest, pedesetak ljudi je ušlo na odeljenje i odmah započelo tuču sa bolničkim osobljem.
Hirurg je nekoliko puta udaren pesnicom u lice, dok je drugom lekaru slomljena ruka. Ostalo osoblje uspelo je da se zabarikadira u prostorijama i pozove policiju, koja je ubrzo stigla na lice mesta, piše tg24Ski.
Devojka je prošle nedelje doživela saobraćajnu nesreću i operisana je, ali je nažalost preminula, prenose mediji.
Snimak može biti uznemirujući za pojedine ljude. Možete ga pogledati OVDE.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)