Džej ubijenom Nikoli Bojoviću na grobu ispunio POSLEDNJU ŽELJU... Čuli su se samo jecaji i kuknjava (VIDEO)

Youtube printscreen/ Dzej Music
Prema tvrdnjama tužilaštva, neposredni izvršilac ubistva je Saša Cvetanović, koji to negira, dok je Ratko Koljenšić optužen da mu je pokazao Bojovića.

Alo!/Rajko Ristić
Nikola Bojović jednom prilikom, možda i u šali, ubijeni je izjavio da bi voleo da mu na grobu Džej otpeva pesmu „Nedelja“.
Pročitajte još:
Tako je i bilo. Tog sumornog dana na sahrani ovog mladića, njegov otac, Vuk Bojović, zamolio je poznatog pevača da ispuni poslednju želju njegovog sina.
I dok plač odjekuje grobljem, pevač izgovara sledeće reči: "Dragi moj druže, tvoja reč za mene je bila zapovest. Ljudi, ovo je mnogo teško, al ja to moram da uradim", rekao je pevač, jedva izgovarajući ove reči i otpočeo strofu najtužnije pesme. Svaka reč prisutne je pogađala pravo u srce, o čemu svedoče brojni uzdasi, kuknjava i plač.
Pročitajte još:

Komentari (1)
mish
26.07.2020 13:46
O Boze... Poceli smo i mafijase da dizemo u nebesa i da ih zalimo!! E bas smo jadan narod!