Danica Grujičić
Tanjug/Tanja Valić
Danica Grujičić

Tanjug/Tanja Valić

Danica Grujičić, Foto: Tanjug/Tanja Valić

Ona objašnjava da kada neko ima malignu bolest, a treba da čeka, čini mu se mnogo i nedelju dana.

Kaže da hirurzi čine sve da nema lista čekanja.

Koronavirus u Srbiji

Alo / Dejan Briza

Koronavirus u Srbiji, Foto: Alo / Dejan Briza

"Ako je danas bio konzilijum i rečeno je da treba da se operišete, najviše za deset dana do dve nedelje će se dogoditi operacija, to i nije čekanje", navela je ona i dodala da trenutno ima šezdesetak žena koje treba da operišu dojke.

"Morali smo dnevnu, petu salu hirurgije da zatvorimo. A po četiri, pet dojki možete da uradite dnevno. Umesto za nedelju dana bićete produženi za dve nedelje", zaključila je Grujičićeva.

PROČITAJTE JOŠ:

Komentari (4)

miloš

29.07.2020 13:49

Ma šta više hoće ova doktorka. Sedite i radite, ostavite se više javnih nastupa i komentarisanje svega i svačega, ionako je sramota koliko vam je pacijenata i osoblja obolelo od korona virusa zbog Vašeg ponašanja.

Ana

29.07.2020 17:15

@miloš - O cemu pricate? Ne radite nista, a komentarisete najbolje profesionalce.

Marijana

29.07.2020 14:18

Doktorka, KAKO MOŽETE REĆI da se može uraditi 5-6 dojki?!!! Pa valjda su to 5-6 pacijenata sa maligni oboljenje dojke!

Novak

29.07.2020 14:52

Evo je zena koja stalno prica o uticaju osiromasenog uranijuma na zdravlje u Srbiji. Inace osiromaseni uranijum je odmah posle rata pronadjen na samo cetiri lokacije, sve cetiri blizu granice sa Makedonijom, dekontaminiran i odnet u Vincu. Na te cetiri lokacije vrse se redovno ispitivanja na uzorcima zemljišta, biljaka i uzorcima voda sa javnih česmi, svi dosadašnji podaci ukazuju da je sve u redu. Znaci uranijum je pokupljen i odnet u Vincu , i nigde ga nema, a zena uporno prica o posledicama