SRAMNA OBJAVA A gde je Novak? Zaboravili na šampiona i ovim potezom uvredili Đokovića
Ona je izazvala veliku buru među navijačima, jer su na objavi zaboravili na Novaka Đokovića.
„Kralj šljake Rafael Nadal prepušta svoje mesto Karlosu Alkarazu koji će pokušati da osvoji Pariz“, pisalo je u objavi, dok je ona ipak ostala na Tviter nalogu turskog „Eurosporta“.
Na slici se nalaze Nadal kako predaje Alkarazu titulu drugog grend slema.
„Eurosport“ je već ranije pravio probleme Đokoviću, a sve se desilo na Australijan openu ove godine.
ITALIJAN SUROVO O NOVAKU I RAFI Jedna era koja se polako bliži kraju
Novaka su tada napali da se suprostavio sudiji Ameli Turt i da je prekršio teniska pravila u prvom kolu Australijan opena protiv Roberto Karbaljes Baene.
„Eurosport, molim vas da prvo proverite informacije pre nego što postavite nešto osuđujuće i pogrešno“, poručio je Đoković.
Onda je pojasnio na šta tačno misli.
-Glavni sudija mi je dozvolila da idem u toalet, ali mi je rekla da nemam pauzu za toalet, samo pauzu između dva gema. Rekla mi je (to niste snimili kamerom) da moram da požurim. Kada sam gotovo izašao sa terena ona me je pozvala (nisam čuo) i rekli su mi da je toalet na suprotnoj strani terena. Našao sam ovamo jedan gde sam išao i morao sam da budem brz zbog vremena. Nisam se „protivio“ njoj ili pravilima. Dala mi je dozvolu i rekla mi je da budem brz. Sledeći put pazite šta objavljujete. Imate odgovornost prema mnogim navijačima koji vas prate - završio je Đoković.
BONUS VIDEO:
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)