KECMANOVIĆ BEZ FINALA Miša posle velike drame ostao bez prilike da se bori za drugu titulu u karijeri
Sven Hoppe/dpa via AP

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u polufinalu ATP turnira u Minhenu.

Miomir Kecmanović je poražen od holandskog tenisear Botika van de Zandšulpa rezultatom 6:2, 6:7 (4), 4:6.

Meč je za srpskog tenisera počeo odlično, odmah je napravio brejk, ali je usledio kiks pa se Botik vratio na 2:2, da bi ga potom Kecmanović "pregazio".

Potom, loš start drugog seta i odmah brejk za van de Zandšulpa, ali se Kecmanović vratio na 3:3, da bi potom pao u taj-brejku i dozvolio holandskom igraču da izjednači u setovima.

U trećem setu je Botik van de Zandšulp napravio dosta problema Kemcanoviću i uz pomoć brejka došao do 6:4 i plasmana u finale Minhena.

U finalu, on će igrati sa pobednikom duela između domaćeg tenisera Oskara Otea i Danca Helgera Runea.

KECMANOVIĆ-VAN DE ZANDŠULP 1:2 (6:2, 6:7, 4:6)

Drugi set:

7:4 - Nažalost, Kecmanović gubi drugi set!

5:5 - Ne predaje se Holanđanin, izjednačuje rezultat

5:4 - Kecmanović dolazi na gem od pobede!

4:4 - Još jedan brejk pravi srpski teniser!

3:4 - Tek što je vratio, Kecmanović ponovo u zaostatku, protivnik ima brejk prednosti!

3:3 - Vraća se u meč Kecmanović!

2:3 - Uspeva nekako Kecmanović da uzme servis gem i da održi priključak u ovom setu

1:3 - Ne posustaje Van De Zandšulp na svoj servis, dobija i ovaj gem

1:2 - Smanjuje prednost protivnika Kecmanović i dobija prvi gem u trećem setu, rival i dalje ima brejk prednosti

0:2 - Uzima Kecmanovićev protivnik svoj servis gem

0:1 - Pravi brejk Holanđanin u drugom setu!

Prvi set:

6:2 - Dobija Kecmanović prvi set, pravi još jedan brejk!

5:2 - Uz dosta muke srpski teniser dolazi do gema, spasao je jednu brejk loptu!

4:2 - Kecmanović dolazi do novog brejka i sada će pokušati da potvrdi taj brejk na svoj servis

3:2 - Sa nulom Srbin dolazi do gema

2:2 - Ekspresno se vraća u meč Van De Zandšulp

2:1 - Odmah vraća brejk Holanđanin!

2:0 - Brejk za Kecmanovića!

1:0 - Kecmanović dobija svoj servis gem uz dva izgubljena poena

13.35 - Igrači su izašli na teren i zagrevaju se, uskoro se očekuje početak meča. Sitna kiša pada u Minhenu.

13.12 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg sajta posvećen polufinalnom duelu turnira u Minhenu između Kecmanovića i Van De Zandšulpa. Uz alo.rs pratite najnovija dešavanja iz Minhena.