Nikola Jokić - SNAGA!
ALO Foto: Marko Metlas
Srbija - Španija

Srbija - Španija, Foto: ALO Foto: Marko Metlas

Srbija je izgubila od Španije u poslednjem meču druge faze takmičenja na Svetskom prvenstvu u košarci koje se održava u Kini. Reprezentacija sa Pirineja porazila nas je rezultatom 81:69 i time ostavila u težem delu žreba, onom sa Amerikancima.

Nikola Jokić je isključen u trećoj četvrtini ovog meča, sudije nisu blagonaklono gledale na njegov izliv besa nakon jedne "mrtve lopte" koju su dosudili. Ovaj momenat bio je među ključnima za poraz Srbije koji je usledio.

Devojka Natalija, brat Nemanja, Nikola Jokić

Alo!/Marko Metlaš

Devojka Natalija, brat Nemanja, Nikola Jokić, Foto: Alo!/Marko Metlaš

Inače, Jokića su sa tribine gledali devojka i brat, a na slici možete videti njih dvoje kako uživaju pred početak meča.

Srbija neprepoznatljiva protiv Španije, sudija izbacio Jokića, sve najgore zamislivo se dogodilo (FOTO + VIDEO)

Košarkaši Španije pobedili su Srbiju rezultatom 81:69 u poslednjem meču druge faze na Mundobasketu. Kraj meča. Srbija je izgubila od Španije rezultatom 81:69 i to je prvi poraz naše reprezentacije na Mundobasketu u Kini. 10' Pogađa Gasol za 81:69, na manje od minut do kraja meča Srbija gubi sve šanse.

Nažalost, užitka nije bilo na samoj utakmici, ali nadamo se da će Nikola i ostali srpski reprezentativci pokazati bolje partije u danima koji slede.

Tumbaković o odbrani Srbije protiv Portugala: “To je proces i moramo da poradimo na tome...”