PARTIZANOVI KLINCI POKAZALI ZUBE Crno-bela deca davala golove u još jednom remiju

Nakon remija sa Univerzitateom (1:1) i pobede nad Ahmatom (3:1), crno-beli su odigrali nerešno i sa ekipom lučanske Mladosti - 2:2.

Trener Partizana Gordan Petrić je ukazao priliku mladim igračima, a neki od njih su mu se i golovima odužili.

Partizan je poveo u 17. minutu golom Mihajla Ilića posle kornera koji je sa leve strane odlično izveo Danilo Pantić, a Mladost je izjednačila pet minuta kasnije, golom Jojića iz penala.

Imao je Partizan još nekoliko obećavajućih akcija i delovalo je da je bliži novom vođstvu, ali je Mladost u 63. minutu stigla do preokreta pogotkom Mirića.

Nekih trinaest minuta je potrajalo vođstvo Luičanaca, a onda  je Belić osvojio loptu na sredini terena, pa odmah proigrao mladog Janka Jevremovića koji sa ivice kaznenog prostora šalje precizan udarac uz desnu stativu protivničkog gola - 2:2.

Utisak je pokvarila povreda Mihajla Petkovića početkom drugog poluvremena.