REKAO DA IDE PO SLATKIŠE, VRATIO SE SA AUTOMATSKOM PUŠKOM! Muškarac ubio Vanesu, teško ranio trudnu sestru i pobegao
Sinoć oko 21 čas romsko naselje Sitnice potreslo je stravično porodično nasilje.
J.O. (40) iz Piškorovca, za kojim policija intenzivno traga, automatskom puškom je ubio 28-godišnju Vanesu i teško ranio njenu trudnu sestru Merimu (30), koja je bila njegova nevenčana supruga.
Do tragedije je došlo u porodičnoj kući, gde je J.O. prvo započeo verbalni sukob sa Merimom zbog ranijeg pobačaja. Nakon toga je izveo smrtonosni plan – otišao je do automobila, uzeo automatsku pušku, vratio se i ispalio četiri hica. Vanesa je pogođena u glavu i preminula u bolnici, dok je Merima teško ranjena u nogu i prsa.
Meštani navode da je nasilje u porodici bilo prisutno i ranije, a J.O. je imao i kriminalnu prošlost. Nakon krvavog čina, pobegao je žutom Opel Astrom ka glavnom putu.
Policija intenzivno traga za J.O. i apeluje na sve koji imaju informacije da se odmah jave.
(Miđimurske novine)
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)