GOMEŠA NE NAPUŠTA OPTIMIZAM Veoma smo motivisani i želimo da pobeđujemo!

Gomeš je postigao drugi gol za konačan rezultat 1:2. Partizan se tako izjednačio sa Crvenom zvezdom na prvom mestu i oba tima imaju po 75 bodova.

BIO JE VELIKA NADA PARTIZANA, A NAVIJAČ ZVEZDE, SADA NASTUPA U ŠVEDSKOJ! "Ulažem 30 hiljada evra u sebe"!

-Postigli smo izuzetno važan gol u pravom trenutku, na početku drugog poluvremena, a onda nam je to dalo snagu da igramo drugo poluvreme bolje, kao što sam već rekao baš u pravom momentu. Ova pobeda stvara sada neku vrstu pritiska da se dobiju sve utakmice, a poseban presing su stvorile poslednje tri, tu mislim na mečeve i u Ligi konferencije i u Superligi.

Vrlo je važno što idemo na pauzu sa ovom pobedom i na prvoj poziciji. Saigrači su željni ovakve igre, žele tri boda, žele još više, jer znamo koliko je sve ovo važno za nas, veoma smo motivisani i želimo da pobeđujemo. Veoma dobra igra Kvinsija Meniga, igrao je dobro, asistirao za gol i to je veoma važno za ceo tim. - istakao je Gomeš.