SIGURNA POBEDA! Partizan savladao Krku na gostujućem terenu!

Nakon  dva poraza u nizu ostvarili su puleni Željka Obradovića jednu sigurnu pobedu.

U prvoj četvrtini bili su dosta dominatniji od domaće ekipe, a na startu utakmice lider crno-belih bio je Balša Koprivica. Prvu četvrtinu dobili su rezultatom 23:11.

Živnula je Krka u drugoj četvrtini, u jednom momentu imali su seriju 10:4, ali ni to nije bilo dovljno da stignu Partizan.

Crno-beli su dvocifrenu prednost stekli već na početku treće četvrtine serijom od 7:0. Partizan je diktirao ritam i u poslednju četvrtinu  su ušli sa rezultatom 56:40.

Nisu se predavali Slovenci, ipak nisu mogli protiv kvaliteta tima Željka Obradovića. Sigurno je Partizan završio utakmicu i tako obradovao fanove nakon poraza od Mege i Turk Telekoma.

Najefikasniji u  dresu Partizana bio je Balša Koprivica sa 15 poena, dok su u suprotnom taboru najviše ubacili Luka Napornik i Matej Lapornik koji su zabeležili 10 poena.

Krka-Partizan (63:79) (11:23, 19:16, 10:17, 23:23)

DVORANA: "ŠD Leona Štuklja" (Novo Mesto)

SUDIJE: Denis Hadžić, Bojan Kruljac, Gordan Terlević.

KRKA: Frenč(1), Stergar(4), Stipčević(15), Špan(0), Stavrov(6), Medved(0), Kosi(2), L. Lapornik(10), M. Lapornik(10), Macura(2), Klobučar(0), Tomas(13).

PARTIZAN: Kuruks(6), Panter(9), Ledej(4), Avramović(4), Koprivica(15), Dangubić(8), Smailagić(10), Mur(9), Glas(7), Lesor(5), Trifunović(0), Madar(2).